Automatyczne kosiarki GARDENA

06.06.2017

Automatyczne kosiarki GARDENA to prosty sposób na trawnik Twoich marzeń.

Automatyczne kosiarki GARDENA – pielęgnacja trawnika może być naprawdę prosta !

 

Robot koszący GARDENA sprawi, że trawa będzie taka jaką chcesz.  Trawnik będzie w najlepszej formie dzięki codziennemu koszeniu. Robot koszący pracuje wtedy kiedy Ty chcesz (nawet w nocy) i nie zależnie od pogody. Dzięki temu , że automatyczna kosiarka GARDENA pracuje codziennie, ścinki są bardzo małe i nie musza być zbierane. Pozostają na ziemi i w naturalny sposób użyźniają trawnik. Dodatkowym atutem robota koszącego i jego ciągłej pracy jest stymulacja wzrostu trawy. Dzięki temu doprowadza do stopniowego zanikania mchu.

Roboty koszące GARDENA są bardzo łatwe w obsłudze i konserwacji. Panel kontrolny jest prosty i intuicyjny. Po uruchomieniu automatycznej kosiarki można go po prostu zostawić, by wykonywał swoje zadanie. Automatyczne kosiarki GARDENA uruchomić można na wiosnę i wyłączyć przed zimą. Kosiarka GARDENA może pracować w każdych warunkach nawet kiedy jest wietrznie i mokro. Jedyną rzeczą o której należy pamiętać to wymiana noży w kosiarce 2-3 razy do roku. Zasilany jest akumulatorowo, nie wytwarza żadnych spalin. Zużycie energii jest bardzo niskie a jego praca jest cicha w porównaniu do tradycyjnej kosiarki. Robot koszący jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt. Wyposażony jest w czujnik kolizji , posiada funkcję automatycznego zatrzymania się i funkcję składania noży w przypadku kontaktu z przeszkodą. Robot koszący GARDENA to również ulga dla alergików.  Trawa jest zawsze na tyle krótka , że alergeny nie maja szansy, przedostać się do powietrza.

Automatyczne kosiarki GARDENA to większy komfort pracy, więcej czasu wolnego dla Ciebie i wyższy standard życia. Do większych ogrodów o bardziej złożonych kształtach polecamy kosiarki automatyczne z bardziej zaawansowanymi funkcjami. 

 

Centrum Ogrodnicze Kubscy jest Autoryzowanym partnerem GARDENA w Gdańsku.

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w wyborze optymalnej automatycznej kosiarki GARDENA  dostosowanej do wielkości Twojego ogrodu.

sklep internetowy GARDENAKontakt z Autoryzowanym partnerem GARDENA

Robot koszący GARDENA R50Li

 Zapraszamy do zakupu on-line internetowy sklep GARDENA